KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10673018
nr 1067 3018
Rolf Lidberg
(1930-2005), Sverige
Akvarell, Rolf Lidberg (1930-2005), Troll, signerad. - 75, 50x73
Rolf Lidberg, svensk målare född 1930, död 2005.
Utrop:
5.000 kr
Såld:
3.000 kr
måndag 7 november 2016
kl 18:56:58
5/11 17:59:51